Ciekawostka dla wszystkich kobiet!

Ciekawostka dla wszystkich kobiet!

Coco Glam to również możliwość stworzenia maseczki z węgla aktywnego na wągry.
Dziś opiszemy wam jak działa maseczka z naszego produktu na wągry.
Wągry czyli czarne kropeczki widoczne z bliska na naszych buziach to wróg od milionów lat.
Najwięcej wągrów mają osoby cierpiące na trądzik lecz tłusta cera czy nieodpowiednia dieta wystarczają aby pojawiły się na twarzy. Kobiety stosują wiele sposobów, ale nie wszystkie są bezpieczne. Przedstawimy wam dzisiaj jeden z najskuteczniejszych sposobów na wągry:
Coco Glam - aktywny węgiel z kokosa jest powszechnie stosowany od wielu stuleci jako środek pochłaniający brzydkie zapachy, oczyszczający wodę, zabezpieczający. Odkryto, że ma on wówczas wiele ciekawych właściwości, przydatnych w bardzo wielu przypadkach. Również w zastosowaniu domowym oraz dla pielęgnacji urody. Sekret węgla aktywnego tkwi w jego bardzo dużej powierzchni, przez co bardzo doskonale wchłania wszystkie zanieczyszczenia, działa antybakteryjnie, pochłania nadmiar sebum ze skóry idealny jako maseczka na wągry.
Bardzo pomocny dla osób walczących z trądzikiem, ale również w okresie postu lub oczyszczania organizmu - pomaga usunąć toksyny wydzielające przez skórę.
Maseczka z węgla aktywnego typu PEEL OFF jest polecana dla skóry tłustej i trądzikowej, natomiast nie do suchej i wrażliwej. Maseczkę z węgla nakłada się na skórę, gdy zasycha ściąga się ją jak plaster. Węgiel dużo lepiej i głębiej wnika w naskórek i pory niż jakiekolwiek inne znane maseczki. Dzięki temu dokładnie ją oczyszcza z zaskórników. Jest jednocześnie doskonałym peelingiem, ponieważ wraz z zaskórnikami usuwany jest martwy naskórek.

Jak zrobić?

Potrzebne ci będą:

    1 łyżka stołowa Coco Glam
    woda – najlepiej przegotowana lub filtrowana,
    opcjonalnie – olejek (kilka kropel) lub łyżka jogurtu naturalnego.
    ceramiczna lub szklana miseczka,
    patyczek kosmetyczny,
    łyżeczka,
    płatki kosmetyczne.

Sposób przygotowania:

    Umieść Coco Glam w miseczce i zalej łyżeczką wody.
    Rozmieszaj po 2 minutach Coco Glam Z wodą by powstała gęsta papka.
    Wymieszaj dokładnie składniki patyczkiem kosmetycznym.

Używając patyczka kosmetycznego bądź palców, nałóż maseczkę na oczyszczoną tonikiem lub żelem skórę twarzy, omijając okolice oczu.

Maseczkę z węgla aktywnego możesz nakładać na samą twarz oraz na całe ciało. Zbyt wodnistą konsystencję zagęść kolejną łyżką węgla. Po około 10-30 minutach zwilż palce i wykonaj delikatny masaż (peeling) lub od razu zmyj maseczkę płatkiem kosmetycznym namoczonym w letniej wodzie. Osusz twarz ręcznikiem.

Góra