Efekty klientów

Efekty Coco Glam

Z biegiem czasu coraz większą uwagę poświęcamy naszemu wyglądowi. Motorem napędowym tego zjawiska są głównie media, które promują kanony piękna. Są nimi wysportowane ciała, idealna cera, gęste włosy, śnieżnobiały uśmiech – wszystko zdrowe, zachwycające i idealne. Do tego typu ideałów dążą nie tylko kobiety, ale również mężczyźni. Coraz więcej osób chwali się zdrowym trybem życia, dietą, systematycznymi ćwiczeniami, ale też drobnymi zabiegami z dziedziny beauty, do których jeszcze kilka lat temu większości osób byłoby się wstyd przyznać. Co więcej, dzięki postępowi techniki i rozwojowi nieinwazyjnych metod korekty wyglądu, coraz więcej tego typu zabiegów możemy wykonać w domu. Jednym z nich jest wybielanie zębów węglem aktywnym, którego efekty zachwycają coraz większą liczbę osób!

Czy warto spróbować?

Białe, lśniące zęby, wyglądające na zdrowe i zadbane to nasza wizytówka. Co za tym idzie, stosując Coco Glam, efekty zauważysz nie tylko w lustrze, ale też w Twoim życiu towarzyskim. Hollywoodzki uśmiech pomoże Ci zbudować pewność siebie i sprawi, że pokochasz swój wygląd! Zabieg wybielania zębów węglem jest niezwykle prosty w wykonaniu, a efekty, jakie pozwala osiągnąć w krótkim czasie, są wprost spektakularne. Różnicę zauważysz bowiem już po pierwszym użyciu. Systematyczne stosowanie pozwoli Ci na rozjaśnienie swojego uśmiechu nawet o kilka odcieni! Jest to efekt szczególnie pożądany przez nałogowych palaczy i osoby, które piją duże ilości kawy. Ich uzębienie jest bowiem szczególnie mocno odbarwione. Jeżeli więc marzysz o perfekcyjnym uśmiechu instagramowych gwiazd – Coco Glam jest stworzony dla Ciebie! Nie zwlekaj więc i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Poznaj efekty wybielania zębów węglem aktywnym

Zapewnienia o skutecznym działaniu naszych produktów, nie są bezpodstawne. Poprosiliśmy bowiem o opinię osoby, które stosowały nasz proszek Coco Glam – efekty możesz zobaczyć poniżej! Dzięki ich sprawozdaniom z zabiegów możesz się zastanowić, zanim zdecydujesz się na zakup któregoś z produktów. Przekonaj się, jak może wyglądać Twój uśmiech dzięki stosowaniu takich produktów jak paski wybielające czy proszek do wybielania zębów. Możesz też znaleźć u nas cały zestaw do wybielania zębów LED.

Efekty używania proszku Coco Glam

Sprawdź poniższe efekty wybielania zębów węglem aktywnym i zdecyduj się, od którego produktu chcesz rozpocząć przygodę z Coco Glam. A jeśli nie możesz się zdecydować, skontaktuj się z nami – chętnie Ci doradzimy!

“Użyłam 3 razy i nie wierzę w to co widzę! Miłość od pierwszego szczotkowania.”

“Po dwóch tygodniach mój uśmiech jest śnieżnobiały <3”

“Moje zęby po tygodniu są znacznie bielsze a kamień zniknął”

“Potwierdzam efekt lepszy niż po paskach wybielających i nie boli :)”

“Jestem mile zaskoczona. Żółte przebarwienia po kawie zniknęły.”

“14 dni stosowania i zęby odzyskały blask jak po wybielaniu u dentysty 2 lata temu”

“Teraz znowu mogę się uśmiechać!!”

“W 10 dni moje zęby stały się o 4 odcienie jaśniejsze !”