Coco Glam laureatem plebiscytu Orły Stomatologii 2020

Orły Stomatologii 2020: Coco Glam laureatem

Coco Glam laureatem plebiscytu Orły Stomatologii 2020

Orły Stomatologii to plebiscyt, który szuka najlepszych firm pod kątem profesjonalizmu i jakości świadczonych usług. Nagrody otrzymują wyłącznie te, które są liderami w swojej branży i stawiają na rozwój, stale podnosząc swoje kwalifikacje, co w prostej linii przekłada się na zadowolenie klienta. Miło nam poinformować, że Coco Glam dołączyło właśnie do tego grona!

Orły Stomatologii 2020 – jak ważne jest to wyróżnienie?

Plebiscyt Orły Stomatologii został stworzony w jasnym celu – jego zadaniem jest wyróżnianie najlepszych placówek, firm lub osób wyróżniających się w środowisku stomatologicznym. Ta wyjątkowa nagroda pozwala na zakomunikowanie innym jakości świadczonych usług, co w dużej mierze przekłada się na długoletnią perspektywę prosperowania firmy.

Jak wygląda nagradzanie uczestników konkursu? W przypadku Orłów Stomatologii nie wygrywają ci, którzy – jak to bywa w tego typu plebiscytach – zdobyli największe uznanie fachowego jury. Konkurs ten polega na zestawieniu ocen zgłoszonych uczestników na podstawie opinii, jakie wystawiane są przez Pacjentów i Klientów w Internecie. Liczy się głos każdego z Pacjentów, a nagrody są przyznawane wyłącznie tym podmiotom, których średnia zgromadzonych ocen wyniesie minimum 8 na 10 punktów. Dodatkowo statuetki przyznawane są raz w roku – aby otrzymywali je wyłącznie ci, którzy w ciągu kilku ostatnich miesięcy zyskali największe uznanie. Nad rzetelnością wyników zestawienia czuwa autorski algorytm wiarygodności ocen, który z kolei zależy od zebranej ich liczby. Ta oryginalna metodyka konkursu pozwala na doskonałą kontrolę zebranych głosów, posiłkowanie się istotnymi szczegółami oraz zebranie wiedzy na temat relacji, jaką firma/gabinet/stomatolog zdołali utworzyć z Pacjentem. Wszak wizerunek kreuje się nie tylko na fotelu dentystycznym – niezmiernie ważne jest także to, co dzieje się wokół.

Wyróżnienie dla Coco Glam w plebiscycie Orły Stomatologii 2020

Coco Glam jednym z laureatów plebiscytu Orły Stomatologii

W Coco Glam jakość obsługi oraz oferowanych produktów cenimy sobie najbardziej. To dzięki nim zyskaliśmy grono zadowolonych klientów, których opinie pojawiają się w Internecie. Tym bardziej cieszy nas zdobycie statuetki Orłów Stomatologii 2020. Nasze produkty – niezwykle skuteczne, szeroko dostępne, nietestowane na zwierzętach oraz przyjazne dla wegan – to nasze wyróżniki. Tworzymy je z myślą o zachowaniu najwyższych standardów, po to by były skrojone na miarę potrzeb Pacjenta XXI wieku, w dużej mierze mając na uwadze także jego bezpieczeństwo. Dzięki nim nasza oferta jest dostosowana do oczekiwań współczesnych, wymagających Pacjentów, na których uśmiechu (dosłownie i w przenośni) zależy nam najbardziej. Przez kilka lat istnienia na stomatologicznym rynku wiele się nauczyliśmy: opracowywaliśmy nasze produkty, ich jakość, działanie oraz profesjonalny wizerunek. Cieszymy się, że nasze nowatorskie i innowacyjne rozwiązania, starania o ich doskonałe działanie powiodły się i że jesteście tego beneficjentami.

Zapewniamy, że nie ustaniemy na drodze polepszania jakości wszystkiego, co oferujemy. Jednocześnie jest nam bardzo miło wiedzieć, że to właśnie za profesjonalizm cenicie nas najbardziej. To na nim chcemy budować naszą przyszłość. Obiecujemy nie zwalniać tempa!

Serdecznie dziękujemy za zaufanie i wszystkie pozostawione na nasz temat opinie!

Share this post