Najważniejsze przybory do higieny jamy ustnej

Najważniejsze przybory do higieny jamy ustnej

Najważniejsze przybory do higieny jamy ustnej

Naturalne produkty kosmetyczne to bardzo szeroka kategoria, w której co chwilę pojawiają się nowości. Nie bez przyczyny – wymagania i zapotrzebowanie osób, które chcą żyć w duchu EKO i być wręcz “niewidzialnym” dla swojej planety, jest bardzo duże. Zwłaszcza, jeżeli w grę wchodzą codzienne, proste czynności, do jakich zalicza się higiena jamy ustnej. Jeśli chciałbyś zgłębić temat przyborów, które pomogą Ci wyszczotkować zęby i jednocześnie być bardziej BIO – zapraszamy do lektury.

Spis treści:

 • Odpowiednie akcesoria do higieny jamy ustnej – klucz do sukcesu
 • Bielsze zęby dla każdego
 • Produkty do higieny jamy ustnej jako must have każdej kosmetyczki
 • Odpowiednie akcesoria do higieny jamy ustnej – klucz do sukcesu

  Życie w stylu EKO ma niebagatelny wpływ na zdrowie nasze, ale także naszej planety. Jednak oprócz tego, chyba wszyscy zgodzimy się z faktem, iż śnieżnobiałe zęby mogą być pomocne także w kontekście sukcesu zawodowego. Być może również z tego powodu, z roku na rok rośnie popyt na pasty i proszki rozjaśniające szkliwo. Jedną z propozycji, którą oferujemy w naszym sklepie, są innowacyjne, bioaktywne proszki do wybielania zębów, które możesz dopasować do indywidualnych potrzeb, a które stanowią świetną alternatywę dla nieco bardziej konwencjonalnych past czy płynów. Swoją skuteczność zawdzięczają składnikowi, jakim jest aktywny węgiel. To on odpowiada za usuwanie przebarwień min. z kawy, herbaty i czerwonego wina, a jego antybakteryjne działanie chroni przed próchnicą. Wspierany glinką bentonitową działa także wzmacniająco.

  Bielsze zęby dla każdego

  Jeszcze do niedawna śnieżnobiałe zęby były jedynie marzeniem wielu z nas. Przerażeni cenami za zabiegi stomatologiczne oraz ewentualnemu bólowi, który mógł temu towarzyszyć, grono z nas nie decydowało się na ich wykonanie. Od niedawna zabieg ten jest dostępny niemal na wyciągnięcie ręki każdego, komu tylko marzy się iście hollywoodzki uśmiech. Wszystko za sprawą produktu, jakim są lampy LED do wybielania zębów, które stały się hitem bez wątpienia możliwym do zaliczenia w kategorii najważniejszych akcesoriów do higieny jamy ustnej. Jak działają? Lampy wykorzystują światło LED, które aktywuje działanie specjalnego, nakładanego na zęby żelu.

  Skuteczne akcesoria do higieny jamy ustnej

  Regularna i systematyczna kuracja może pomóc rozjaśnić je nawet o 9 tonów. Efekt nie dość, że spektakularny, to jeszcze jest stosunkowo szybki do osiągnięcia – kuracja bowiem powinna trwać przez minimum 2 tygodnie, by uzyskać zadowalające nas efekty. Atutem stosowania lamp jest także wygoda: nie musisz wychodzić z domu, by cieszyć się promiennym, śnieżnobiałym uśmiechem.

  Produkty do higieny jamy ustnej jako must have każdej kosmetyczki

  Osobom, które poszukują jeszcze łatwiejszych alternatyw do umożliwiających im codzienną higienę, proponujemy sięgnięcie po wybielające paski do zębów. W ofercie Coco Glam znajdziecie ich innowacyjną formułę, która składa się wyłącznie z naturalnych i bezpiecznych dla szkliwa składników, bez dodatku szkodliwego nadtlenku wodoru. Wygodne w stosowaniu, żelowe paseczki nakleja się na zęby przez około 14 tygodni, by osiągnąć #hollywoodsmile w zaciszu własnej łazienki. Mało tego: ze względu na praktyczność tego pomysłu, możesz stosować je nawet podczas pracy czy jazdy samochodem. Dlatego naszym zdaniem są jednymi z bardziej komfortowych produktów do higieny jamy ustnej, jakie powinien posiadać każdy z nas.

  To, w jakiej kondycji są Twoje zęby, ma związek ze zdrowiem całego organizmu. Naukowo udowodniono związek chorób przyzębia z miażdżycą, cukrzycą czy chorobami trzustki. Dokładne szczotkowanie oraz mądre używanie produktów i przyborów do higieny jamy ustnej to sposób na zdrowie oraz zdrowie i białe zęby. Rekompensata w postaci promiennego uśmiechu warta jest więc skompletowania akcesoriów, z którymi higiena jamy ustnej stanie się prostsza i warta zachodu.

Share this post