Coco Glam laureatem plebiscytu Kobieca Marka Roku 2020

Coco Glam laureatem plebiscytu Kobieca Marka Roku 2020

Z myślą o kobietach i ich potrzebach powstał ogólnopolski plebiscyt Kobieca Marka Roku – Klasa i Styl, który wyróżnia firmy oferujące najwyższej jakości produkty i usługi skierowane do płci żeńskiej. Celem tego konkursu jest promocja marek, które docierają do najbardziej wymagających kobiet w każdym wieku. Wyłonieni w plebiscycie laureaci to marki będące liderami na rynku, eksperci w swojej dziedzinie, oferujący nowoczesne i najbardziej innowacyjne rozwiązania. Adresatem Kobiecej Marki Roku są kobiety sukcesu, szukające niesztampowych rozwiązań na miarę XXI wieku.

Jakie korzyści płyną ze zdobycia tytułu Kobiecej Marki Roku?

Kobieca Marka Roku to prestiżowe wydarzenie, w którym udział biorą nie tylko laureaci plebiscytu, ale także osoby działające w biznesie, mediach czy show-biznesie. Znalezienie się w gronie zwycięzców konkursu to kluczowy element identyfikacji, skuteczny sposób na wzmocnienie pozycji na rynku i poprawę wizerunku. Co więcej, tytuł Kobiecej Marki Roku podnosi prestiż marki i potwierdza jej wiarygodność, a przyznawany certyfikat i znak graficzny stwarza możliwość dotarcia do nowych klientów szukających nowoczesnych rozwiązań. Ze względu na rozpoznawalność plebiscytu znalezienie się w gronie laureatów oznacza udział w ogólnopolskiej kampanii promocyjnej, budującej zaufanie do marki i potwierdzającej wysoką jakość oferowanych usług.

Coco Glam z tytułem Kobiecej Marki Roku

Do grona laureatów plebiscytu dołączyła również marka Coco Glam, oferująca wysokiej jakości, naturalne i ekologiczne produkty do wybielania zębów. Marka została wyróżniona w plebiscycie Kobieca Marka Roku 2020 ze względu na swoją innowacyjność, szeroką dostępność i zwrócenie szczególnej uwagi na kwestię ochrony środowiska – produkty są przyjazne dla wegan i nie są testowane na zwierzętach. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że piękny uśmiech dodaje pewności siebie, a marka Coco Glam umożliwia metodę wybielania zębów w zaciszu swojego domu bez konieczności wydawania dużych sum pieniędzy na specjalistyczne sprzęty. Substancje zawarte w preparatach z węglem aktywnym są całkowicie bezpieczne dla szkliwa, a ich receptura powstaje pod okiem stomatologów. Coco Glam to laureat plebiscytu Kobieca Marka Roku ze względu na dostosowanie się do potrzeb współczesnych kobiet, oferowanie innowacyjnych produktów, a także zwrócenie szczególnej uwagi na kwestie środowiskowe. Co więcej, marka została wyróżniona również za regularne wypuszczanie na rynek nowych produktów, które powstają w odpowiedzi na panujące trendy i z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa.

Kobieca Marka Roku - Coco Glam laureatem 2020

Znalezienie się w gronie laureatów plebiscytu Kobiecej Marki Roku to duże wyróżnienie. Dziękujemy za zaufanie i wierzymy, że zdobycie tego tytułu zmotywuje nas do utrzymania najwyższej jakości produktów, a to wszystko z myślą o pięknym uśmiechu! Marka Coco Glam wspiera kobiety i wierzy w ich możliwości, dlatego cieszymy się, że konsumentki doceniły nasze produkty i jakość oferowanych przez nas usług!

Share this post