Hollywoodzki uśmiech? To możliwe z Coco Glam!

Hollywoodzki uśmiech? To możliwe z Coco Glam!

Od kilku miesięcy robi furorę na polskim rynku i nie ma co się dziwić, w końcu to naturalny i sprawdzony sposób na piękny i śnieżnobiały, hollywoodzki uśmiech. Nie eksperymentuj z produktami niewiadomego pochodzenia, spróbuj pewniaka – Coco Glam.

Jego skład jest w 100% naturalny, a sposób produkcji nie jest żadną tajemnicą. Aktywny węgiel w odpowiednich proporcjach jest mieszany z pozostałymi trzema naturalnymi składnikami (glinką bentonitową, miętą i ekstraktem z pomarańczy) i podgrzewany aż do 1000 stopni! Po poddaniu obróbce w parze wodnej i późniejszym schłodzeniu Coco Glam staje się idealnym, skutecznym, a przede wszystkim bezpiecznym sposobem na wybielanie zębów. Jest to złożony i przemyślany proces, dlatego próba samodzielnego wykonania wybielacza do zębów na bazie węgla może skończyć się fatalnie. Może dojść nawet do uszkodzenia szkliwa, dlatego w tym przypadku lepiej nie ryzykować i zaufać sprawdzonym producentom.

Jak stosować Coco Glam?

Przy pomocy zwilżonej wodą szczoteczki nałóż Coco Glam na zęby i wcieraj przez 3 minuty, po upływie tego czasu pozostaw proszek na zębach przez kolejne 2 minuty. Po użyciu trzeba wypłukać jamę ustną i umyć zęby pastą do zębów. Najważniejsza jest systematyczność, więc produkt najlepiej stosować dwa razy dziennie. Zobacz jak stosować Coco Glam na filmiku:

Dlaczego węgiel aktywny?

Ta niesamowita substancja pochłania wszelkie zanieczyszczenia znajdujące się na szkliwie zębów. Węgiel aktywny jest szczególnie skuteczny w przypadku zabrudzeń powstałych na skutek spożywania herbaty, kawy i czerwonego wina. Dzięki porowatej strukturze ma właściwości wiązania oraz adsorpcji. Oprócz tego przyciąga wszelkie zanieczyszczenia, toksyny oraz bakterie z głębszych warstw skóry.

Właśnie dlatego COCO GLAM można zastosować również jako maseczkę na wągry! Pomoże usunąć wszelkie toksyny, które są wydzielane przez skórę. Jak ją zrobić?

Składniki:

  • 1 łyżka Coco Glam,
  • 1 łyżeczka przegotowanej lub filtrowanej wody,
  • kilka kropli dowolnego olejku lub łyżka naturalnego jogurtu (opcjonalnie),
  • naczynie do mieszania składników (najlepiej szklane lub ceramiczne).


Proszek Coco Glam umieść w naczyniu i zalej wodą, po dwóch minutach rozmieszaj całość i dodaj opcjonalny składnik. Powinna powstać dość gęsta papka, którą z łatwością nałożysz na skórę. Jeśli maseczka będzie zbyt rzadka możesz dodać troszkę więcej proszku. Po około 10-20 minutach możesz zmoczyć palce wodą i wykonać delikatny masaż, co wzmocni efekt peelingu lub od razu zmyć maseczkę. Przepis na maseczkę pochodzi ze strony cocoglam.pl.

Regularne stosowanie tego naszego produktu zawierającego węgiel aktywny przynosi spektakularne efekty, pierwsze zmiany można zaobserwować już po około dwóch tygodniach. Warto pamiętać, że zęby są wizytówką każdego człowieka, a te śnieżnobiałe przykuwają spojrzenie. Dzięki nim staniesz się pewniejsza siebie, a uśmiech będzie Ci towarzyszył w każdej chwili.

Źródło: beautybag.pl

Share this post