Ile trwa wybielanie zębów różnymi metodami?

ile trwa wybielanie zębów

Ile trwa wybielanie zębów różnymi metodami?

Kiedy patrzymy na zdjęcia znanych aktorów lub modelki na Instagramie, często zwracamy uwagę na ich perfekcyjny uśmiech. W naszej głowie pojawia się wtedy spora liczba pytań: jak można uzyskać tak piękne, białe zęby? Ile trwa wybielanie zębów? Czy podczas procesu wybielania zęby zostają osłabione, a szkliwo uszkodzone? Chętnie pomożemy Wam znaleźć odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Spis treści:

Jakie są sposoby na wybielanie zębów? Jak długo trwa proces rozjaśniania?

Wiele osób zapewne zastanawia się, czy wybielanie uszkadza szkliwo i osłabia zęby. Na naszej stronie możecie znaleźć artykuł, który przybliży Wam ten powszechnie znany mit. Istnieją różne sposoby na to, aby uzyskać zęby bielsze o kilka tonów. Można zacząć od usunięcia kamienia nazębnego. Nie jest to ściśle związane z wybielaniem, jednak może skutecznie poprawić wygląd naszych zębów. Inne sposoby na stopniowe rozjaśnienie naszego uzębienia to: nakładkowa metoda wybielania, lampa, Walking Bleaching, Power Bleaching (wybielanie termokatalityczne). W wielu drogeriach lub sklepach internetowych znajdziesz produkty, które pomogą Ci rozjaśnić zęby w domowych warunkach. Są to najróżniejsze pasty do zębów, płyny do płukania jamy ustnej, nici dentystyczne, paski oraz proszki wybielające. Aby zauważyć pozytywne rezultaty, należy stosować je regularnie. Warto również zadbać o odpowiednią dietę, tzn. białą, podczas której unika się picia kawy, herbaty, wina, coli, a także jedzenia m.in. buraków, malin, szpinaku lub jagód.

ile trwa wybielanie zębów

Jak długo trwa wybielanie zębów produktami Coco Glam?

Zastanawiacie się ile trwa wybielanie nakładkowe? A może w Waszej głowie często pojawia się pytanie ile trwa wybielanie zębów lampą? Nasze zestawy Coco Glam Teeth Whitening Kit z nakładką LED oraz piórami z żelem wybielającym, pozwolą Ci uzyskać hollywoodzką biel zębów już w kilka dni. Trzy pióra to prawie trzydzieści użyć, co daje około 480 minut wybielania. Każda sesja trwa 16 minut. Efekty widoczne są już po pierwszej sesji. Zalecamy stosowanie kuracji przez 14 dni, jedna aplikacja żelu dziennie. Aby wzmocnić efekt, polecamy stosowanie białej diety przez około dwa tygodnie. Kurację można powtórzyć po okresie od dwóch tygodni do dwóch miesięcy. W swojej ofercie posiadamy również lampę Coco Glam Exclusive Teeth Whitening System, która – jako jedyna w Polsce – emituje różowe światło LED. Pozwala ona uzyskać uśmiech jaśniejszy nawet o dziewięć tonów. Jedna sesja trwa 10 minut, a zalecany czas trwania kuracji to sześć do czternastu dni.

Ile trwa wybielanie węglem aktywnym?

Proszek do wybielania zębów Coco Glam to w 100% naturalny środek, bezpieczny do stosowania w domu. Zapobiega próchnicy i rozwojowi szkodliwych bakterii. Jedno opakowanie, zawierające 30g proszku, wystarcza na kurację trwającą 2-3 miesiące. Produkt należy wcierać kolistymi ruchami przez 3 minuty, następnie pozostawić na zębach przez kolejne dwie. W przypadku tej metody bardzo ważna jest regularność. Warto również pamiętać, że proszek może nie przynieść oczekiwanych efektów, jeżeli posiadasz bardzo żółte zęby.

Produkty Coco Glam dla zdrowych i białych zębów

Jesteśmy innowacyjną polską firmą kosmetyczną, która używa naturalnego i ekologicznego proszku do wybielania zębów. Nasze produkty pozwalają w całkowicie bezpieczny sposób rozjaśnić zęby oraz oczyścić jamę ustną. Wszystko dzięki aktywnemu węglowi, który znajduje się w oferowanych przez nas artykułach. Wybierając Coco Glam możesz zdobyć piękny, biały hollywoodzki uśmiech w naturalny i zdrowy sposób!

Share this post